o nas

AQUAPORT sp. z o.o. – dystrybucja wody źródlanej.

Firma AQUAPORT zajmuje się dystrybucją wód źródlanych i jest firmą z wieloletnim doświadczeniem . Proponujemy rozwiązania nowoczesne, bezpieczne, dostosowane do potrzeb naszych Klientów . Oferujemy bezpłatne i terminowe dostawy wody źródlanej i mineralnej oraz dystrybutory do wody . Klient wybiera dogodne dla siebie miejsce i czas dostawy, a my dostarczamy nasze produkty – BEZPŁATNIE I ZAWSZE NA CZAS!

Nasz system dystrybucji wody w butlach wraz z  dzierżawą dystrybutorów to oszczędność miejsca i wygoda a przede wszystkim zawsze  w zasięgu ręki  woda zimna i gorąca.

Bezpośredni i stały dostęp do wody pitnej jest tak ważny ponieważ woda występuje we wszystkich organach ciała człowieka, codzienne uzupełnianie płynów jest warunkiem niezbędnym do  prawidłowego jego funkcjonowania . Woda pełni ważne funkcje - przede wszystkim odpowiada za równowagę pracy całego organizmu ,reguluje ciepłotę ciała, odgrywa podstawową rolę w procesach trawienia i wydalania produktów przemiany materii, działa jako "ciecz smarująca" . Pełni ona rolę "oczyszczającą" organizm z nadmiaru substancji, które powstają w wyniku przemian metabolicznych.

Zapotrzebowanie na wodę ciągle wzrasta, a zmiany klimatyczne wpływają na zmianę tradycyjnych wzorców pogodowych.

Wbrew pozorom problem wody w naszym kraju również istnieje, gdyż Polska jest jednym z krajów o najmniejszej ilości zasobów wodnych przypadających na mieszkańca w Europie.

Wszyscy musimy angażować  się w  ochronę zasobów wodnych oraz rozwijać świadomość społeczną na temat znaczenia tego surowca.

Nasz system  wpisuje się w  strategię ochrony tego cennego surowca naturalnego.  Poprawiamy efektywność wykorzystania wody w zakładach  pracy i w domach . Energia i ochrona klimatu - opakowanie produktu odgrywa kluczową rolę w procesie bezpiecznego dostarczania naszej wody klientom i konsumentom. 
Nasze butle oraz butelki szklane to   opakowania zwrotne   a  opakowania zwrotne to:

  • Ekologia
  • Oszczędność energii
  • Oszczędność pieniędzy
  • Brak śmieci

Nasza oferta produktowa zaspokaja oczekiwania każdego konsumenta . Stawiamy na jakość dlatego wprowadzamy tylko sprawdzone i uznane marki. 
Nasz sukces zawdzięczamy naszym Klientom, którzy doceniają naszą pracę nagradzając wieloletnią współpracą. Naszych Klientów traktujemy jako dobro naszej firmy i to dla nich staramy się być niezawodni a nasza załoga zawsze przyjazna i uśmiechnięta.

Teren działania - woj.wielkopolskie i kujawsko-pomorskie.

Dom Firma Biuro Restauracja Hotel Szkoła - Wielka Polana Zdrój
- Źródło Żywiec
- Bonart z dodatkiem jodu - Unikat